Marmara Sanayi Sitesi - İkitelli

Küçükçekmece / İSTANBUL | TR

09:00-19:00

Çalışma Saatleri
Working Hours

bizi tanıyın

Global Pergola

Dünyada şehirleşmenin artması ve teknolojik gelişmelerin takip edilmesiyle yeni yapı unsurları ortaya çıkmıştır. Gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği imkanlarla da yeni yapı unsurlarına, farklı ihtiyaçlara çözüm önerileri gündeme gelmiştir. Global Pergola olarak 2010 yılında kurulduktan sonra sektörle alakalı bütün gelişmeleri yakından takip ederek süreci analiz ettik ve geliştirmelerimizi sağladık. Aradan geçen 9 yıllık süreçte aralıksız olarak gelişen uygulamalar üretmekte ve bu doğrultuda yolumuza devam etmekteyiz.

Global Pergola olarak sektöre pergola sistemleri ve otomatik pergola ile başladık. Çizgimizi değiştirmeden yapı sektöründe tecrübeli bir ekiple yola çıkan firmamız, en iyi olduğu konuda durmadan gelişmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Global Pergola olarak kuruluş ilkemiz olan müşteri memnuniyeti konusunda ödün vermeden yola devam ediyoruz. Bunun yanı sıra üretim kalitesini sürekli arttırmanın yanı sıra daha uygun maliyeti amaçlıyoruz. Çevreye zarar vermeden global pergola üretimini daha verimli hale getirme amacıyla hareket ediyoruz. Global Pergola hizmetleri olarak mevcut popülerliğimizi yukarılara taşımak için çalışıyoruz. Alanında daha iyi ürünleri daha uygun fiyatlara sunmayı hedefleyen firmamız, satış sonrası destek konusunu da sürekli olarak geliştirmektedir. Müşteri memnuniyetinin ana unsurları arasında yer alan satış sonrası destek konusunda garanti veriyoruz.

Vizyonumuz

Alanında uzman ve tecrübeli bir ekiple yola çıkan Global Pergola, kuruluşundan itibaren üretim standartlarını geliştirmeyi amaçlamıştır. Bu doğrultuda özellikle teknolojinin yakından takip edilmesi ve üretim aşamasına uygulanması esas alınmaktadır. Bunun yanı sıra üretim standartlarını yükseltirken bunu en uygun fiyatlarla birleştirmek esas alınmaktadır.